Zeptejte Se Hned

Fill out my online form.

Léčba svalové dystrofie kmenovými buňkami

Kmenové buňky Beike jsou používány k léčbě svalové dystrofie od roku 2005 a vhodné pro léčbu jsou následující typy: Duchenneova muskulární dystrofie, Beckerova svalová dystrofie, Erbova dystrofie končetinových pletenců a facioskapulohumerální svalová dystrofie. Cílem naší léčby je regenerace postižených svalových vláken za použití kmenových buněk.

Abychom docílili tíženého efektu, budou kmenové buňky vpraveny do těla jak intravenózně, tak lokálně do postiženého svalstva, tím bude zajištěn nejlepší přístup buněk k poškozené oblasti.

Možná zlepšení

Terapie našimi kmenovými buňkami vám může přinést zlepšení svalové síly (nárůst svalové hmoty), pohyblivosti, rovnováhy, třesu a ztuhlosti. Léčba kmenovými buňkami může také zpomalit ztrátu svalové hmoty a zmírnit příznaky onemocnění*.

Je však důležité si uvědomit, že tato léčba není lék, tudíž nelze eliminovat prvotní příčinu ztráty svalových vláken. Možné zlepšení není trvalé a doba jeho trvání záleží na tom, jak rychle daná nemoc postupuje. Po obdržení vašich lékařských záznamů vám naši lékaři poskytnou více informací o možné léčbě.

*Stejně jako u jiných terapií kmenovými buňkami se zlepšení stavu může lišit mezi jednotlivými pacienty a není možné ho garantovat.

Náš léčebný balík

Jsme přesvědčeni, že náš léčebný program patří k jednomu z nejlepších na celém světě. Kombinace technologií Beike Biotechnology a funkční medicíny v Better Being Hospital umožňuje našim pacientům ty nejlepší šance na zlepšení jejich zdravotního stavu. Pokud se chcete dozvědět více o procedurách, terapiích a službách, které jsou zahrnuty do našeho programu, klikněte na tabulku níže.

*O přesném počtu injekcí s kmenovými buňkami bude rozhodnuto během přijímacího procesu.
**Pacienti mladší než 10 let mohou dostat menší množství kmenových buněk (v závislosti na váze pacienta).
***S ohledem na momentální stav jedince nemusí být poskytnuty všechny terapie.

Místo léčby

Beike Biotechnology je partnerem Better Being Hospital (BBH) v Bangkoku a díky této spolupráci jsme schopni poskytnout tu nejefektivnější možnou léčbu. BBH je prvním zdravotním zařízením s akreditací v oblasti funkční medicíny v celé Asii, což pozvedá možnosti buněčné terapie na zcela novou úroveň. Přečtěte si více o BBH

Metody injekce

Pro tuto léčbu se využívá kombinace dvou metod injekce kmenových buněk: intravenózní injekce a lumbální punkce. Více informací o jednotlivých typech injekcí najdete níže:

Intravenózní injekce (IV)

Intravenózní (nitrožilní) podávání léku je jednoduchý a standartní proces, který by měl být většině pacientů znám. Do pacientovy žíly je nejdříve zaveden flexibilní plastový katétr a následně je mu touto cestou podáván roztok kmenových buněk smíchaný se sérem z pupečníkové krve (v některých případech může být také podáván dexamethasone, tím se zamezí případné alergické reakci). Během zákroku není obvykle potřeba žádná anestezie a celý proces nezabere více jak 45 minut.

Intramuskulární injekce

Kromě víše uvedeného seznamu mohou být použité i jiné typy injekcí v závislosti na stavu pacienta. Jedná se například o intravaskulární, intrapinální nebo intraarteriální injekce.

Zkušenosti pacientů

Níže naleznete video rozhovory pořízené během léčby Beike kmenovými buňkami, ve kterých pacienti mluví o zkušenostech s léčbou a o zlepšeních, kterých si během léčby všimli. Zlepšení, která můžete v těchto videích vidět, jsou typická pro pacienty trpící svalovou dystrofií, nelze však garantovat, že se stejné výsledky dostaví u všech léčených.