location

Better Being Hospital

Aby bylo našim pacientů k dispozici co nejširší možné spektrum terapií, spolupracuje Beike Biotechnology s Better Being Hospital (BBH) v thajském Bangkoku. BBH je prvním akreditovaným centrem funkční medicíny v Asii, které poskytuje léčbu individuálně přizpůsobenou každému pacientovi v závislosti na jeho stavu: fyzioterapii, aquaterapii, ergoterapii, hypermarickou oxygenoterapii, akupunkturu, masáže a nutriční terapii, o naše pacienty je tedy postaráno s nejlepším možnou péčí.

Nemocnice je založena na principech funkční medicíny a poskytuje maximální možnou péči pacientům s chronickými obtížemi. Zařízení je navrženo jako integrované centrum, které pod jednou střechou nabízí různorodé léčebné postupy, které jsou zaměřené na komplexní léčbu chronických onemocnění.

Co je to funkční medicína?

Tradiční medicína se obvykle zaměřuje na diagnostiku zkoumané nemoci. Avšak výsledné symptomy jsou pouze konečným důsledkem dlouhodobých interakcí mezi různými fyziologickými nerovnováhami. Funkční medicína se naopak zaměřuje na řešení základních příčin nemocí pomocí holistického přístupu a zapojuje do terapie jak pacienta, tak lékaře.

Jedná se o pokrokovou metodu v oblasti lékařské péče při chronických onemocněních, která se zaměřuje na potřeby kladené na zdravotní péči ve 21. století. Posunutím tradičně zaměřené lékařské péče, které je orientována pouze na léčení individuálních příznaků, k praxi více se orientující na individuální přístup k pacientovi, pohlíží funkční medicína na pacienta jako na celek, nikoli jako na soubor jednotlivých příznaků.

Cílem funkční medicíny je najít výchozí bod nemoci, ze kterého daná nemoc pochází, zatímco konvenční medicína pátrá po koncových bodech (symptomech) problému a řeší je na úrovni symptomů. Pacient je vnímán jako celek, kdy se v léčbě bere na vědomí váš životní styl, to co jíte, v jakém prostředí pracujete, vaše vztahy s ostatními, jak relaxujete, jaké léky jste bral a jaké léčby jste doposud podstoupil.

Kombinací léčby kmenovými buňkami, fyzioterapií a funkční medicíny chceme vám a či vašim blízkým a poskytnout co nejlepší šanci na uzdravení.
Kombinací léčby kmenovými buňkami, fyzioterapií a funkční medicíny chceme vám a či vašim blízkým a poskytnout co nejlepší šanci na uzdravení.

Lékaři BBH

Lékaři v BBH patří mezi průkopníky v oblasti funkční medicíny v Thajsku a jihovýchodní Asii. Zdravotnická sekce je vedená Dr. Torsakem Tippairotem. Zde jsou uvedeni vedoucí lékaři pracující v Better Being Hospital.

Nemocnice

Součástí centra jsou plně zařízené pokoje pro naše pacienty, bazén pro aquaterapii, hyperbalická komora, místnost pro kinezioterapii a ergoterapii a mnoho dalšího.

Umístění BBH

Better Being Hospital se nachází v krásné části centra Bangkoku, kde najdete i nákupní centra, restaurace, parky a mnoho dalšího. Na mapě můžete vidět vyznačenou polohou nemocnice.

Videos about BBH