O Nás

V Beike Biotechnology umožňujeme pacientům podstoupit léčbu našimi kmenovými buňkami, které jsou vhodné pro léčbu široké škály zdravotních komplikací.

V našem mezinárodním oddělení můžete najít zástupce ze všech koutů země. Jejich prací je pomáhat pacientům z celého světa a zprostředkovat pacientům všechny potřebné informace ohledně lékařských a regeneračních procesů. V našich léčebných zařízeních poskytujeme denní a následně zajišťujeme pacientův návrat domů po terapii. V posledních letech jsme značně rozšířili počet zemí, ve kterých můžeme nabídnout naše služby. Nyní máme své zástupce v USA, Velké Británii, Itálii, Rusku, Holandsku, Německu, Rumunsku, Kolumbii, Brazílii, Jihoafrické republice, severní Africe a na Středním východě.

Historie Beike Biotechnology

Beike je čínská biotechnologická společnost s hlavními pobočkami v Šen-čenu (nedaleko Hongkongu) a Tchaj-čou. Výzkum kmenových buněk byl touto společností zahájen v 90. letech a od této doby se na vývoji léčebných technologií nabízených Beike Biotechnology podílelo více než 60 vědeckých pracovníků z předních čínských univerzit. Mnoho z nich má za sebou také zkušenosti z předních západních univerzit včetně Stanfordu, University of Minnesota nebo UCLA.

První pacient (s diagnostikovanou ALS) byl léčen kmenovými buňkami Beike v roce 2001. Následně bylo v letech 2001 a 2005 léčeno pro různá nevyléčitelná onemocnění více než 200 pacientů, což pomohlo k vypracování účinných léčebných metod. Beike Biotechnologies byla jako taková založena v roce 2005. Od té doby dodala své kmenové buňky více než 16 000 pacientům, kteří byli léčeni v našich partnerských nemocnicích. Beike v současnosti provozuje 25 laboratoří, specializované jak na výzkum, tak i na zpracování kmenových buněk pro klinická využití, a z vládních grantů získalo výzkum více než 6 milionů dolarů. Před nedávnem (v srpnu 2010) jsme také měli možnost přivítat na našem pracovišti čínského premiéra Wen Ťia-paa.

Na rozdíl od mnoha klinik zabývající se léčbou kmenovými buňkami je Beike také specializovanou výzkumnou organizací. Náš důraz na pomoc pacientům dalece přesahuje prosté použití kmenových buněk při léčbě, která je založena na výzkumu jiných institucí. To dělá z naší společnosti světového lídra v této vědecké oblasti. Beike Biotechnology také doposud publikovala téměř 50 vědeckých prací v mezinárodních odborných časopisech (jako byl i časopis Nature) a investovala desítky milionů dolarů do vědeckých laboratoří a výzkumu kmenových buněk.

Od roku 2005 poskytla Beike Biotechnology svým partnerským nemocnicím kmenové buňky pro léčku více jako 16 000 pacientů. V současnosti zásobujeme našimi kmenovými buňkami z pupeční šňůry, pupečníkové krve a kostní dřeně více jak 30 partnerských nemocnic, které tyto buňky poté využívají k léčbě neurologických a cévních onemocnění. Jakožto poskytovatel těchto buněk je Beike schopna vést plný dohled nad jejich přípravou, od prvního testování přes zpracování našimi laboratořemi až po dodání ke klinickému použití. Tím je zajištěna jejich bezpečnost a kvalita. Beike také úzce spolupracuje s našimi partnerskými nemocnicemi ve vývoji léčebných protokolů a péči o pacienty. V každém ze spolupracujících nemocničních zařízení je také k dispozici náš zaměstnanec, které je našim pacientům během jejich pobytu plně k dispozici.

Videorozhovor se Seanem Hu, CEO Beike Biotechnology, a s Torsakem Tip-Pairotem, zakladatelem Better Being Hospital.