Zeptejte Se Hned

Fill out my online form.

Naše Terapie

Od roku 2005 byly použity kmenové buňky společnosti Beike k léčbě více než 16 000 pacientům trpících neurologickými, jaterními a cévními potížemi. Přestože se jedná o doposud nevyléčitelná onemocnění, pomáhá léčba kmenovými buňkami pacientům zlepšit jejich kvalitu života. Přestože se výsledky léčby mohou mezi jednotlivými lidmi lišit, skýtá naše terapie nejlepší možnou šanci na zlepšení pacientova zdravotního stavu a přijati k léčbě budou pouze osoby s vysokou šancí na zlepšení. Pro kontaktování našeho zástupce prosím vyplňte formulář na této stránce.

Beike používá dva typy kmenových buněk získaných z pupeční šňůry. V závislosti na onemocnění jsou podávány buď jednotlivě, nebo kombinovaně. Chcete-li se dozvědět více o zmiňovaných typech kmenových buněk, klikněte na níže uvedené odkazy.

Bezpečnost: Léčebné protokoly Beike jsou výsledkem více než 12 let rozsáhlého základního a klinického výzkumu a od roku 2001 byly použity při více než 60 000 transplantacích. Beike využívá kmenové buňky dospělých osob, které při transplantaci nepředstavují žádné riziko a nehrozí zde, na rozdíl od embryonálních a fetálních kmenových buněk, možnost vzniku nádoru. U žádného z našich 16 000 pacientů nebyly pozorovány tvorby nádorů ani žádné výrazné zdravotní komplikace, které by mohly být důsledkem transplantace našich kmenových buněk.

Náš léčebný balík

Jsme přesvědčeni, že náš léčebný program patří k jednomu z nejlepších na celém světě. Kombinace technologií Beike Biotechnology a funkční medicíny v Better Being Hospital umožňuje našim pacientům ty nejlepší šance na zlepšení jejich zdravotního stavu. Pokud se chcete dozvědět více o procedurách, terapiích a službách, které jsou zahrnuty do našeho programu, klikněte na tabulku níže.

*O přesném počtu injekcí s kmenovými buňkami bude rozhodnuto během přijímacího procesu.
**Pacienti mladší než 10 let mohou dostat menší množství kmenových buněk (v závislosti na váze pacienta).
***S ohledem na momentální stav jedince nemusí být poskytnuty všechny terapie.

Místo léčby

Beike Biotechnology je partnerem Better Being Hospital (BBH) v Bangkoku a díky této spolupráci jsme schopni poskytnout tu nejefektivnější možnou léčbu. BBH je prvním zdravotním zařízením s akreditací v oblasti funkční medicíny v celé Asii, což pozvedá možnosti buněčné terapie na zcela novou úroveň.
Přečtěte si více o BBH

Formy injekcí

Lékařský tým používá v našich zdravotnických zařízeních kombinaci čtyř forem injekcí v závislosti na stavu pacienta: intravenózní injekce, lumbální punkce, retrobulbární injekce a intravaskulární injekce. Tato unikátní kombinace poskytována pouze společností Beike nabízí nejvyšší standard bezpečnosti a účinnosti. Po příjezdu do našeho zdravotního zařízení vám naši lékaři připraví na základě doporučení Beike co nejvhodnější kombinaci nabízených injekcí.

Tyto formy vpravení kmenových buněk do poškozené části těla jsou maximálně efektivní a zároveň minimálně invazivní. Více informací o jednotlivých typech injekcí najdete níže:

Intravenózní injekce (IV)

Intravenózní (nitrožilní) podávání léku je jednoduchý a standartní proces, který by měl být většině pacientů znám. Do pacientovy žíly je nejdříve zaveden flexibilní plastový katétr a následně je mu touto cestou podáván roztok kmenových buněk smíchaný se sérem z pupečníkové krve (v některých případech může být také podáván dexamethasone, tím se zamezí případné alergické reakci). Během zákroku není obvykle potřeba žádná anestezie a celý proces nezabere více jak 45 minut.

Lumbální punkce (LP)

Cílem lumbální punkce je zprostředkovní přístupu k míše, kmenové buňky tedy nemusí procházet přes hematoencefalickou bariéru a mohou být vpraveny přímo do mozkomíšního moku. Podle našich lékařů se jedná o metodu, kterou lze vpravit kmenové buňky přímo do centrálního nervového systému. Mozkomíšní mok (CSF) v těle slouží k ochraně mozku a míchy, čímž minimalizuje možnost jejich poranění. Ten je tělem produkován nepřetržitě, takže je objem odebrané tekutiny nahrazen během několika hodin.

Retrobulbární injekce (RBI)

Retrobulbární injekce je určena pro pacienty s postižením zraku a zrakového nervu. Tato procedura umožňuje aplikaci kmenových buněk co možná nejblíže zrakovému nervu, sítnici a dalším důležitým tkáním oka. Procedura trvá pouze několik sekund a je naprosto bezbolestná.

Intramuskulární injekce

Tento typ vpravení kmenových buněk přináší viditelné zlepšení pacientům s diagnostikovanou svalovou dystrofií a umožňuje, aby byly kmenové buňky transplantovány přímo do svalů v postižené oblasti. Po přijetí do nemocnice lékaři rozhodnou, kolik kmenových buněk by mělo být lokálně aplikováno do postižených svalů. Tato metoda může být také používána při léčbě ischemie dolních končetin a diabetické nohy.

Kromě víše uvedeného seznamu mohou být použité i jiné typy injekcí v závislosti na stavu pacienta. Jedná se například o intravaskulární, intrapinální nebo intraarteriální injekce.

Videa pacientů

Níže najdete video rozhovory s pacienty, které byly pořízené během léčby kmenovými buňkami Beike. Videa zachycují jejich zkušenosti s léčbou a popisují také zlepšení, která po ní zaznamenali. Výsledky terapie zaznamenané na videích jsou typické při léčbě těchto nemocí, to však nezaručuje, že dosáhnou všichni pacienti stejných výsledků.

loading videos

Loading Videos…