Zeptejte Se Hned

Fill out my online form.

Léčba roztroušené sklerózy kmenovými buňkami

Kmenové buňky Beiky jsou používány k léčbě pacientů s diagnostikovanou roztroušenou sklerózou (RS) od roku 2005. Následující typy roztroušené sklerózy jsou považovány za vhodné pro léčbu našimi buňkami: relaps-remitentní RS, sekundárně progresivní a primárně progresivní roztroušené skleróza.

Cílem této léčby je regenerace myelinových pochev (část neuronu zasažená při roztroušené skleróze) za použití transplantace kmenových buněk. Abychom docílili tíženého efektu, budou kmenové buňky vpraveny do těla jak intravenózně, tak pomocí lumbální punkce, tím bude zajištěn nejlepší přístup buněk k poškozené oblasti.

Možná zlepšení

Naše terapie roztroušené sklerózy kmenovými buňkami může přinést zlepšení motorických funkcí, citlivosti, rovnováhy, koordinace, neuropatické bolesti, únavy, zraku, třesu, kontroly močení a defekace a dalších příznaků*.

Je ovšem důležité si uvědomit, že léčba není lék. Roztroušená skleróza patří mezi progresivní onemocnění, cílem této terapie je tedy zpomalení progrese onemocnění a zmírnění symptomů. Je tedy potřeba vzít v úvahu, že zlepšení zdravotního stavu může trvat pouze určitou dobu. Po obdržení vašich lékařských záznamů vám naši lékaři poskytnou více informací o možné léčbě.

*Stejně jako u jiných terapií kmenovými buňkami se zlepšení stavu může lišit mezi jednotlivými pacienty a není možné ho garantovat.

Náš léčebný balík

Jsme přesvědčeni, že náš léčebný program patří k jednomu z nejlepších na celém světě. Kombinace technologií Beike Biotechnology a funkční medicíny v Better Being Hospital umožňuje našim pacientům ty nejlepší šance na zlepšení jejich zdravotního stavu. Pokud se chcete dozvědět více o procedurách, terapiích a službách, které jsou zahrnuty do našeho programu, klikněte na tabulku níže.

*O přesném počtu injekcí s kmenovými buňkami bude rozhodnuto během přijímacího procesu.
**S ohledem na momentální stav jedince nemusí být poskytnuty všechny terapie.

Místo léčby

Beike Biotechnology je partnerem Better Being Hospital (BBH) v Bangkoku a díky této spolupráci jsme schopni poskytnout tu nejefektivnější možnou léčbu. BBH je prvním zdravotním zařízením s akreditací v oblasti funkční medicíny v celé Asii, což pozvedá možnosti buněčné terapie na zcela novou úroveň. Přečtěte si více o BBH

Metody injekce

Pro tuto léčbu se využívá kombinace dvou metod injekce kmenových buněk: intravenózní injekce a lumbální punkce. Více informací o jednotlivých typech injekcí najdete níže:

Intravenózní injekce (IV)

Intravenózní (nitrožilní) podávání léku je jednoduchý a standartní proces, který by měl být většině pacientů znám. Do pacientovy žíly je nejdříve zaveden flexibilní plastový katétr a následně je mu touto cestou podáván roztok kmenových buněk smíchaný se sérem z pupečníkové krve (v některých případech může být také podáván dexamethasone, tím se zamezí případné alergické reakci). Během zákroku není obvykle potřeba žádná anestezie a celý proces nezabere více jak 45 minut.

Lumbální punkce (LP)

Cílem lumbální punkce je zprostředkovní přístupu k míše, kmenové buňky tedy nemusí procházet přes hematoencefalickou bariéru a mohou být vpraveny přímo do mozkomíšního moku. Podle našich lékařů se jedná o metodu, kterou lze vpravit kmenové buňky přímo do centrálního nervového systému. Mozkomíšní mok (CSF) v těle slouží k ochraně mozku a míchy, čímž minimalizuje možnost jejich poranění. Ten je tělem produkován nepřetržitě, takže je objem odebrané tekutiny nahrazen během několika hodin.

Zkušenosti pacientů

Níže naleznete video rozhovory pořízené během léčby Beike kmenovými buňkami, ve kterých pacienti mluví o zkušenostech s léčbou a o zlepšeních, kterých si během ní všimli. Zlepšení, která můžete v těchto videích vidět, jsou typická pro pacienty trpící roztroušenou sklerózou, nelze však garantovat, že se stejné výsledky dostaví u všech léčených.