Zeptejte Se Hned

Fill out my online form.

Komplexní léčba ALS

Stem Cell Treatment for ALS

Amyotrofická laterální skleróza (ALS) je neurodegenerativní onemocnění postihující motoneurony v mozku a míše pacienta. Ty jsou zodpovědné za kontrolu pohybu a jejich degenerace má za následek svalovou dysfunkci vedoucí až k paralýze. Doposud nebyl objeven žádný lék, které by dokázal tuto nemoc vyléčit, ale k dispozici jsou léčby, které mohou zpomalit postup nemoci.

Terapie kmenovými buňkami je dostupná jako alternativní léčebná strategie, která funguje na principu regenerace postižených a odumřelých neuronů, čímž zmírní pacientovy symptomy a zpomalí postup nemoci. Beike Biotechnology však jde ještě dál s léčbou této choroby. Naše spolupráce s Better Being Hospital (Bangkok, Thajsko) nám umožňuje spojit léčbu kmenovými buňkami s využitím funkční medicíny a systematického přístupu k léčbě. Tím je dosažena její nejvyšší možná efektivita

To znamená, že kromě buněčné terapie a fyzioterapie provádíme další krevní a genetické testy za účelem odstranění krevní nerovnováhy a odstranění toxických produktů z pacientova těla. Tato komplexní terapie nám dovoluje lépe porozumět pacientovu stavu a poskytnou mu co nejlepší možnou péči. Pro více informací o našem systematickém přístupu k ALS pacientů klikněte prosím zde a přečtěte si cenou PDF prezentaci.

*Stejně jako u jiných terapií kmenovými buňkami se zlepšení může lišit pacient od pacienta a není možné ho garantovat. Pro pacienty trpící ALS je pravděpodobné, že zlepšení stavu bude pouze dočasné.

Náš léčebný balík

Jsme přesvědčeni, že náš léčebný program patří k jednomu z nejlepších na celém světě. Kombinace technologií Beike Biotechnology a funkční medicíny v Better Being Hospital umožňuje našim pacientům ty nejlepší šance na zlepšení jejich zdravotního stavu. Pokud se chcete dozvědět více o procedurách, terapiích a službách, které jsou zahrnuty do našeho programu, klikněte na tabulku níže.


*O přesném počtu injekcí s kmenovými buňkami bude rozhodnuto během přijímacího procesu.
**S ohledem na momentální stav jedince nemusí být poskytnuty všechny terapie.

Místo léčby

Beike Biotechnology je partnerem Better Being Hospital (BBH) v Bangkoku a díky této spolupráci jsme schopni poskytnout tu nejefektivnější možnou léčbu. BBH je prvním zdravotním zařízením s akreditací v oblasti funkční medicíny v celé Asii, což pozvedá možnosti buněčné terapie na zcela novou úroveň. Přečtěte si více o BBH

Metody injekce

Pro tuto léčbu se využívá kombinace dvou metod injekce kmenových buněk: intravenózní injekce a lumbální punkce. Více informací o jednotlivých typech injekcí najdete níže:

Intravenózní injekce (IV)

Intravenózní (nitrožilní) podávání léku je jednoduchý a standartní proces, který by měl být většině pacientů znám. Do pacientovy žíly je nejdříve zaveden flexibilní plastový katétr a následně je mu touto cestou podáván roztok kmenových buněk smíchaný se sérem z pupečníkové krve (v některých případech může být také podáván dexamethasone, tím se zamezí případné alergické reakci). Během zákroku není obvykle potřeba žádná anestezie a celý proces nezabere více jak 45 minut.

Lumbální punkce (LP)

Cílem lumbální punkce je zprostředkovní přístupu k míše, kmenové buňky tedy nemusí procházet přes hematoencefalickou bariéru a mohou být vpraveny přímo do mozkomíšního moku. Podle našich lékařů se jedná o metodu, kterou lze vpravit kmenové buňky přímo do centrálního nervového systému. Mozkomíšní mok (CSF) v těle slouží k ochraně mozku a míchy, čímž minimalizuje možnost jejich poranění. Ten je tělem produkován nepřetržitě, takže je objem odebrané tekutiny nahrazen během několika hodin.

Zkušenosti pacientů

Níže naleznete video rozhovory pořízené během léčby kmenovými buňkami Beike, ve kterých pacienti mluví o zkušenosti s léčbou a o zlepšeních, kterých si během léčby všimli. Zlepšení, která můžete v těchto videích vidět, jsou typická pro pacienty trpící ataxií, nelze však garantovat, že se stejné výsledky dostaví u všech léčených.