Zeptejte Se Hned

 

 

Fill out my online form.

Léčba ataxie kmenovými buňkami

Od roku 2007 jsou kmenové buňky Beike používány také k léčbě pacientů s diagnostikovanou ataxií, kdy bylo v posledních letech léčeno několik druhů této nemoci. Jednalo se o typy SCA1, SCA2, SCA3 (Machado-Joseph), SCA6, Friedreichova ataxie a ataxie způsobena poraněním mozku. 

U pacientů s ataxií je viditelný jejich neustále se zhoršující stav důsledku ztráty nervových buněk v mozku a míše, cílem naší terapie je regenerace právě těchto nervových buněk. Kmenové buňky budou vpraveny intravenózně nebo pomocí lumbální punkce, tím bude zajištěn nejlepší přístup buněk k poškozené oblasti.

Možná zlepšení

Our stem cell therapy for Ataxia can bring improvements in balance, coordination, motor function, speech, tremors, swallowing, neuropathic pain and mental alertness.*
Terapie našimi kmenovými buňkami může vést ke zlepšení rovnováhy, koordinace pohybu, řeči, třesu, polykání, neuropatických bolestí a duševní bdělosti. Je důležité si uvědomit, že rychlost zlepšení výrazně závisí na povaze a míře progrese onemocnění v době léčby. V také důležité brát na vědomí, že, jelikož se jedná o progresivní onemocnění, může zlepšení trvat pouze po určitou dobu. Po obdržení vašich lékařských záznamů vám naši lékaři poskytnou více informací o možné léčbě.

*Stejně jako u jiných terapií kmenovými buňkami se zlepšení stavu může lišit mezi jednotlivými pacienty a není možné ho garantovat.

Náš léčebný balík

Jsme přesvědčeni, že náš léčebný program patří k jednomu z nejlepších na celém světě. Kombinace technologií Beike Biotechnology a funkční medicíny v Better Being Hospital umožňuje našim pacientům ty nejlepší šance na zlepšení jejich zdravotního stavu. Pokud se chcete dozvědět více o procedurách, terapiích a službách, které jsou zahrnuty do našeho programu, klikněte na tabulku níže.

*O přesném počtu injekcí s kmenovými buňkami bude rozhodnuto během přijímacího procesu.
**Pacienti mladší než 10 let mohou dostat menší množství kmenových buněk (v závislosti na váze pacienta).
***S ohledem na momentální stav jedince nemusí být poskytnuty všechny terapie.

Místo léčby

Beike Biotechnology je partnerem Better Being Hospital (BBH) v Bangkoku a díky této spolupráci jsme schopni poskytnout tu nejefektivnější možnou léčbu. BBH je prvním zdravotním zařízením s akreditací v oblasti funkční medicíny v celé Asii, což pozvedá možnosti buněčné terapie na zcela novou úroveň. Přečtěte si více o BBH

Metody injekce

Pro tuto léčbu se využívá kombinace dvou metod injekce kmenových buněk: intravenózní injekce a lumbální punkce. Více informací o jednotlivých typech injekcí najdete níže:

Intravenózní injekce (IV)

Intravenózní (nitrožilní) podávání léku je jednoduchý a standartní proces, který by měl být většině pacientů znám. Do pacientovy žíly je nejdříve zaveden flexibilní plastový katétr a následně je mu touto cestou podáván roztok kmenových buněk smíchaný se sérem z pupečníkové krve (v některých případech může být také podáván dexamethasone, tím se zamezí případné alergické reakci). Během zákroku není obvykle potřeba žádná anestezie a celý proces nezabere více jak 45 minut.

Lumbální punkce (LP)

Cílem lumbální punkce je zprostředkovní přístupu k míše, kmenové buňky tedy nemusí procházet přes hematoencefalickou bariéru a mohou být vpraveny přímo do mozkomíšního moku. Podle našich lékařů se jedná o metodu, kterou lze vpravit kmenové buňky přímo do centrálního nervového systému. Mozkomíšní mok (CSF) v těle slouží k ochraně mozku a míchy, čímž minimalizuje možnost jejich poranění. Ten je tělem produkován nepřetržitě, takže je objem odebrané tekutiny nahrazen během několika hodin.

Zkušenosti pacientů

Níže naleznete video rozhovory pořízené během léčby kmenovými buňkami Beike, ve kterých pacienti mluví o zkušenosti s léčbou a o zlepšeních, kterých si během léčby všimli. Zlepšení, která můžete v těchto videích vidět, jsou typická pro pacienty trpící ataxií, nelze však garantovat, že se stejné výsledky dostaví u všech léčených.